10 نکته اساسی در طراحی مجله
 
وب شو
وب شو

طراحی مجله

10 نکته اساسی در طراحی مجله 

ما در این مقاله به چند نکته اساسی در طراحی های مجله می پردازیم. 

اگر مرورگرهای مسئله ای را بررسی نکنند ، هیچ وقت نمی توانید ان را در طراحی مجله خود استفاده کنید. برای فروش مجله خود به خوانندگان و دعوت از آنها برای جستجوی عمیق تر این نشریه ، طراحی یک کاور جذاب بسیار حیاتی است.

یک کاور زیبا نیازی نیست که حتما عجیب و غریب باشد.یک طیف رنگی با طرح بندی مناسب می تواند به نظر به روز و ارزان باشد. اما عناوین  متعادل ، همراه با فراخوان های گرافیکی ساده ، می توانند توجه افراد را به شکلی ظریف تر جلب کنند. 

از قاعده ABC استفاده کنید و به یک عنوان A (عنوان مجله) ، یک زیر عنوان (B) بزنید (عنوان تمرکز اصلی مقاله) ، و یک زیر عنوان کوچکتر(C) .تقریباً در هر مجله ای از این قانون در طرح جلد استفاده می شود. 

این عناوین را با یک عکس ساده و مناطقی از فضای سفید (جایی که هیچ متن و تصویری در آن قرار ندارد) طرح بندی کنید ، و یک چیدمان گرافیکی جذاب ایجاد کنید.

برای داشتن ظاهری جذاب و شیک از عکس های سیاه-سفید استفاده کنید. 

در این نمونه مجله ورزشی از سایه هایی از رنگ سفید استفاده می کند.

طرحی مجله

اجازه تعامل عکسها با تایپوگرافی نیز راهی عالی برای جلوه دادن جلد به صورت سه بعدی است و این تصور را می دهد که عکس در حال پرش از شماست. موضوع عکس را از پس زمینه جدا کنید و آنها را لایه بندی کنید تا قسمت هایی از سوژه در جلوی متن ، و دیگران در پشت قرار بگیرند.

 

برخی از طراحی های موثر مجله از رنگ بسیار کم استفاده می کنند ، اثبات می کنند که یک پاپ ساده و با یک رنگ جذاب می تواند برجسته تر از پالت رنگین کمانی باشد. 

استفاده از یک رنگ زیبا و عکاسی سیاه و سفید و متن تک رنگ برای مجلات و عناوین فناوری بسیار جالب به نظر می رسد. تایپوگرافی روشن ، آگهی ها و تقسیم کننده ها ، حاشیه ای اسپرت و مردانه به طرح ها می دهند. دستیابی به آن بسیار ساده است و یک روش عالی برای گرد هم آوردن کل طراحی مجله است.

یک پرتقال زرد یا داغ اسیدی را برای یک پاپ رنگی خوش بین که در عناوین ورزشی و مجلات مسافرتی عالی به نظر می رسد ، امتحان کنید. یا چرا آن را با آبی آسمانی مثل این پوشش مجله شیک خنک امتحان نمی کنید؟ 

مجله

یک رنگ قرمز جسورانه نیز واقعاً خسته کننده به نظر می رسد ، و خاصیت مدرن بودن به عکاسی سیاه و سفید قدیمی اضافه می کند.

طراحی

نکته اصلی انتخاب یک رنگ زیبا و استفاده کم از آن است. رنگ خود را بر روی همه چیز قرار ندهید.

3. وقت خود را برای جذاب تر کردن مطالب خود صرف کنید

هنگامی که خواننده مجله را باز می کند ، صفحه فهرست اولین درگاه تماس آنها خواهد بود. این صفحه باید کاربردی باشد و به خواننده اجازه دهد بخش ها و مقالات را به راحتی پیدا کند ، اما همچنین مکان مناسبی برای ایجاد کمی خلاقیت است. 

اگر مجله شما دارای محتوای زیادی است ، محتویات خود را به یک صفحه محدود نکنید.آن در دو صفحه گسترش دهید. این کار به شما فضای کافی برای معرفی یک هدر بزرگ "محتوا" و بسیاری از تصاویر جذابرا می دهد. نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

درباره وبلاگ


به وب سایت من خوش امدید
آخرین مطالب

پیوندهای روزانه

نويسندگان
نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت: